Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Faipari segédmunkás (Hollandia)

  • Axell Hungary Kft.
  • Külföld, Hollandia
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Faipari munkásokat

keresünk Dél-Hollandiába kiemelt bérrel!

Munkakör

  • Különböző faipari feladatok elvégzésére keresünk segédmunkásokat.

Feladatok

  • Fa panelek méretre vágása, impregnálása
  • Minőség ellenőrzés
  • Elektromos fűrész használata

Elvárások

  • Termelésben (faipar) szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jogosítvány (előny)

​​​​​​​Amit mi ajánlunk:

  • ÓRABÉR: br. 10,30 – 12 €/óra (tapasztalattól függően) + műszakpótlék + vakációpénz

Amit kínálunk :

  • Holland szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Heti fizetési rendszer
  • Szállás (díja: 99,80 €/hét) és egészség biztosítás (díja: 23,6 €/hét) az összegeket a munkavállaló állja, és a munkabérből kerülnek levonásra
  • Ingyenes munkába járás (Axell szállásról)
  • Segítségnyújtás a külföldi ügyintézésben
  • Túlóra lehetőség
  • Kiutazás és az étkezés önköltséges, adminisztrációs díjat nem számolunk fel.

Kérdésed van? Fordulj hozzánk bizalommal:

+36-70/884-50-31 vagy +36-70/882-90-48

Helyek Külföld
Hollandia
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre