Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Facility mérnök (Villamosmérnök)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pozíció leírása:

Karbantartási tevékenységek, hatósági vizsgálatok ütemezése, lebonyolítása és hatékonyságának kiértékelése;
A facility osztály munkájának koordinálása és szakmai támogatása;
A létesítményüzemeltetési terület üzembiztonságának szavatolása;
Üzemzavarok mihamarabbi felszámolása, jelentés készítése a vezetőség felé;
Az üzem villamos rendszerének (0.4kV,20kV) állagmegóvása érdekében tett intézkedések, karbantartások koordinálása;
Éves költségkeret tervezés, tartalék alkatrész menedzsment támogatása;
Együttműködés a mérnökség, az operatív és megelőző karbantartás valamint a vállalat többi osztályával;
Új beruházások, fejlesztések kivitelezésében való együttműködés;
Heti/havi riportok elkészítése;

Követelmények:

Épületautomatizálási és/vagy erősáramú villamos mérnöki végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
Min. 5-10 éves tapasztalat létesítmény fenntartásban / épületvillamossági üzemeltetésben;
Vezérléstechnikai ismeretek (SCADA rendszerek ismerete);
Alapvető hálózati ismeretek;
Villamos rajzolvasási ismeretek;
PLC ismeret.

Előny:

Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat;
Vezetői pozícióban eltöltött min. 5 éves tapasztalat;
Villamos alállomás kezelői képesítés;
Energetikus végzettség.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969 (Wéber Kinga)

Értékelt kvalitások

Energetikus végzettség. Proaktív
Jó prblémamegoldó

Amit nyújtunk

Versenyképes jövedelem;
Változatos munkakör;
Cafeteria;
Szakmai fejlődési lehetőség

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
FACILITY MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autó...
Fejér

Facility Manager

Randstad Hungary Kft.

Our partner is a well known multinational real ...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Villamosmérnök

Jones Lang LaSalle Alkotás Point Alkotás Utca 4...