www.cvonline.hu

Facility menedzser, vezető

  • A hirdetés 1263 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében Gyöngyös (Ipari park) munkahelyre szeptemberi kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársat főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Integrált facility menedzsment feladatok ellátása multikulturális környezetben
  • Karbantartás, takarítás, étkeztetés, őrzés- védelem, kertgondozás irányítása, felügyelete és szervezése
  • Közvetlen beosztottak irányítása szervezése
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi szabályok betartatása
  • Audit és riportok, karbantartási terv készítése

Elvárásaink:

  • Műszaki mérnök és/ vagy közgazdasági végzettség erős műszaki ismeretekkel (legalább BSC)
  • Karbantartási ismeretek (épület gépészet)
  • Takarítási ismeretek
  • Kertészeti, őrzés-védelmi ismeretek
  • Étkeztetési ismeretek
  • Feltétel: középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Előny: több éves igazolt vezetői tapasztalat, CAFM/CMMS/BMS rendszerek ismerete
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2014.08.12.