Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Facility Manager

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Ingatlanok üzemeltetésével és létesítménymenedzsmenttel foglalkozó nemzetközi tanácsadó cég kollégát keres

Főbb feladatok, munkák:

  • az irodaház minden műszaki műveletének irányítása
  • felügyeli és irányítja a helyi technikusok és alvállalkozók munkáját
  • biztosítja a megfelelő működését az épületnek, meghibásodás esetén a probléma kezelése-megoldása és a bérlők tájékoztatása
  • kidolgozza és végrehajtja az épület éves karbantartási tervét
  • biztosítja az összes szükséges alkatrész és anyag megfelelő ellátását
  • rendszeres karbantartási jelentések szolgáltatása
  • költségvetés betartása
  • költségvetési tervek készítése
  • kisebb projektek megszervezése, lebonyolítása

Szükséges tapasztalat:

  • műszaki végzettséggel rendelkezik
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat létesítményüzemeltetésben
  • számítógépes ismeretek (Excel,Word)
  • képesség önálló munkavégzésre
  • határozott, magabiztos fellépés és jó probléma megoldó képesség

Előnyök:

  • tapasztalattal rendelkezik a CAD és CAFM szoftverekkel kapcsolatban
  • ismeri az épületfelügyeleti rendszereket
  • tűz és biztonságvédelmi,-környzetvédelmi követelményekkel tisztában van
  • angol nyelvtudás írásban és szóban

Munkavégzés helye: Budapest

Ha felkeltettük az érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a „jelentkezem” gombra kattintva

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre