Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Facility Engineer

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.02.02.
Jelentkezési határidő: 2019.02.06.
Hirdetés azonosító: 2295792
lejárt

Az Ön új cége:
Nemzetközi gyártópartnerünk tisztatér müködtetésében jártas üzemeltetési mérnökök jelentkezését várja hamarosan induló orvostechnikai eszköz gyártási projektjére.

Az új kolléga feladatai lesznek:
  • A tisztatér technológia mérnöki szinten történő üzemeltetése
  • Energia adatok, fogyasztások rendszerezése, analizálása
  • Épülettel kapcsolatos tervrajzok napra készen tartása,
  • Épületfelügyeleti rendszer nyomon követése,
  • Beszállítókkal kapcsolattartás, tevékenységük felügyelete
  • Kivitelezési projektek előkészítése
Elvárások a leendő Üzemeltetési mérnök felé:
  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépész-, vagy építőmérnök) végzettség
  • 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • medical gyártási környezetben szerzett tapasztalat ISO 13485 ismeret
  • ISO tisztaszoba működtetésében (7-8-as szint) és mikrobiologiai környezetben (D-C szint) szerzett tapasztalat
  • AUTOCAD és MS Office ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó, gyökérokelemző, kockázatelemző és hatáselemző képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
Mire számíthat partnerünktől:
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munkakör, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, nemzetközi perspektíva
Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Vas
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre