Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Facility Admin

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.20.
Hirdetés azonosító: 1836375
lejárt

Széleskörű IT szolgáltatásokat, outsourcing-ot és üzleti megoldásokat kínáló nemzetközi multinacionális partnercégünk irodáival 46 országban találkozhatsz. Most XI. kerületi telephelyükre keresünk Financial Services munkakörbe szakirányú tanulmányokat folytató lelkes diákokat XI. kerületi telephelyre.
Tanulmányaid befejezése után egy hosszútávú munkalehetőséget is biztosíthat számodra!

Feladatok:

  • Felelős a Science Park / Office Garden létesítmények vállalati politikáknak, eljárásoknak és szabványoknak megfelelő üzemeltetéséért.
  • Üzemeltetési tervek készítése (karbantartási programok tervezése, feladatteljesítés idejének csökkentése, teljesítménycélok meghatározása)
  • Kihívások elemzése, megoldások feltárása, intézkedés végrehajtása.
  • Fejlesztési mérések elvégzése a létesítmény kiválóságáért.
  • Projektterületek és tárgyalók/ oktató helyiségek átrendezése
  • Éves leltárt elvégzése, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szükséges eszközök ad-hoc beszerzése
  • Plakátok telepítése az épületen belül
  • EBK tevékenységének támogatása (környezettudatosság, tűzvédelem)
  • Tárgyaló helyiségek szervezése, ellenőrzése az ügyfelek látogatása előtt
  • Kisebb javítások elvégzése (pl. ajtókilincs javítás, fiókzár módosítás)
  • Egyéb irodai ad-hoc jellegű feladatok elvégzése (szkennelés, laminálás, csomagolás, könnyű fizikai munka, tábla vagy fólia telepítése)

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú tanulmányok
  • Erős, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • B kategóriák jogosítvány
  • Haladó szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1293 Ft/ óra
  • Multinacionális, igényes munkakörnyezet
  • Inspiráló légkör
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.07.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre