www.cvonline.hu
Extrúder magfűző-INTS/NYK/152

Nyíregyházi multinacionális partnercégünk számára keresünk

Extrúder-magfűző

munkatársat

Ref.: INTS/NYK/152

Feladatok:

  • Felelős az általa gyártott termék 100%-os önellenőrzéséért. Felelős a rajz szerint a mag kiválasztásáért. Felelős az alsó-/belső magok a megfelelő profilhoz történő kiválasztásáért.
  • Felelős a tiszta tálcákért és a tiszta magokért, felelős a profilnak a magon történő korrekt elhelyezéséért.
  • Felelős a profiloknak a varratok, a tiszta felületek, valamint a tiszta és sima éleinek ellenőrzéséért.
  • Felelős a magok megfelelő elhelyezéséért a tálcában azok minőségének megóvásáért különös tekintettel a deformáció elkerülésére.
  • Felelős a magok minőségi ellenőrzéséért, különös tekintettel a magok tisztaságára, deformáltságára, és egyéb sérüléseire.
  • Felelős a munkahelyének tisztaságáért, a balesetvédelmi előírások betartásáért, védőeszközök használatáért.

Elvárások:

  • Rajzolás, mérőeszközök használata
  • Középfokú végzettség előnyt jelent
  • Felelősségteljes munkavégzés

Ajánlat:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Egyéb juttatás
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre