Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Export ügyintéző / adminisztrátor

  • Magyar Delikat Group Kft.
  • XIV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 14 napja lejárt

ÉLELMISZER EXPORTTAL FOGLALKOZÓ CÉG,
németül jól kommunikáló

EXPORT ÜGYINTÉZŐ / ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres, flexibilisen alakítható munkaidőben.

FELADATOK:

  • új export partnerkör keresése, piacok felkutatása, a partnerekkel való kapcsolattartás írásban és szóban német (esetleg angol) nyelven,
  • rendelések egyeztetése, árajánlatok készítése, értékesítési feladatok.

ELVÁRÁS:

  • középfokú végzettség,
  • német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete,
  • az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése,
  • adminisztratív munkavégzésben való jártasság,
  • számítástechnikai programok ismerete (Excel, Word, PowerPoint, Outlook),
  • ügyfélorientált látásmód,
  • gyors, precíz, pontos munkavégzés,
  • önállóság, határozottság, dinamizmus.

ELŐNY:

  • közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi végzettség,
  • angol nyelv ismerete,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • fix fizetés,
  • családias légkör,
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Zugló

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigény feltüntetésével küldje el.

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Export-import szakértő, Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre