www.cvonline.hu

EXPORT TERÜLETI MENEDZSER (HR7830451X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.07.20.
Hirdetés azonosító: 1370053
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

EXPORT TERÜLETI MENEDZSER
(HR7830451X)

MEGBÍZÓNK:

Nagy múltra visszatekintő nemzetközi autógyártó vállalat, mely nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre a magas minőség megtartása mellett. Partnerünk büszke elért sikereire, jó hírnevére, a kor igényeit követő, termékeikre.

A vállalat az autógyártás több szegmensét is felölel, így az ott dolgozó szakemberek számára szakmai fejlődési lehetőséget tudnak biztosítani.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budaörs

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

Tagja lehet egy nagy sikerű, innovatív, nemzetközi vállalatnak, ahol lehetősége van kompetenciái fejlesztésére, ötletei megvalósítására létesítményüzemeltetési területen. A vállalatnál uralkodó szemléletmódot a vezetői bizalom és támogató attitűd jellemzi.

 FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A hajómotorok értékesítési és árazási stratégiájának megalkotása.
  • Kommunikáció az export disztribútorokkal, kapcsolattartás a jelenlegi partnereinkkel, személyesen is.
  • Hajómotor eladások előkészítése és ellenőrzése.
  • Megrendelések begyűjtése az export partnerektől és továbbítani azt a menedzsmentnek.
  • Havi riport készítése az eladásokról és a készletekről.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el részünkre. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Export-import menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Key account manager
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre