Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Export értékesítés támogató

  • Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
  • Herend, Veszprém
  • A hirdetés 12 napja lejárt

A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

EXPORT ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Főbb feladtok:

  • Rendelések rögzítése, feldolgozása, ellenőrzése, rendelés visszaigazolások követése
  • Szerződések előkészítése
  • Vevői adatbázisok (Adattörzsek) feltöltése és naprakészen tartása
  • Szállítások előkészítése és ellenőrzése
  • Kereskedelmi elemzések, riportok készítése
  • Kereskedelmi szakvásárok előkészítésében való operatív részvétel

Elvárásaink:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Aktív német, olasz nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodás

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Cafeteria juttatások
  • Munkába járási támogatás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Munkavégzés helye: Herend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével küldheted el.

Helyek Herend
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Export-import szakértő, Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Olasz
Aktiválás időpontja 2019.03.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre