Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Executive Research Consultant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Több éve dolgozol a Recruitment területén? Mindig megtalálod a legmegfelelőbb jelöltet az adott pozícióhoz? Szeretnéd a szakmai tapasztalatodat bővíteni? Szeretnél csak vezetői kiválasztással foglalkozni?

Ha válaszod igen, akkor csatlakozz a Ra

Pozíció leírása / Job description

Ha válaszod igen, akkor csatlakozz a Randstad Executive csapatához, mint Executive Research Consultant, ahol számos vezetői kiválasztásban vehetsz részt, az építőipartól kezdve a pénzügyi területen keresztül a startup szektorig.

Főbb feladataid lennének:

- Szektorspecifikus keresési stratégiák kialakítása
- Kapcsolati háló kiaknázása, fejlesztése és mozgósítása az adott szakmai területen
- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása
- Felsővezetői jelöltek felkutatása, megszólítása, kapcsolattartás
- Együttműködés a különböző szakmai csapatokkal
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
- Az executive csapat ad hoc jellegű feladatokban történő támogatása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- Több éves Sourcing tapasztalattal
- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
- Felsőfokú végzettséggel
- Analitikus gondolkodásmóddal
- Nagyfokú önállósággal, a projekteid managelésével kapcsolatban

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:
- Szívesen beszélgetsz a legszeniorabb vezetőkkel nap, mint nap
- Akár a legkreatívabb módon, de megtalálod a legjobb jelöltet
- Büszkeséggel töltene ez érzés, hogy egy cég első/második számú emberét Te találtad/vadásztad le
- Szeretnél minden területbe belelátni
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni

Amit kínálunk / Offer

Miért jó a Randstad-hoz csatlakozni?
- A toborzás-kiválasztás piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten
- Multinacionális, biztos háttér
- Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
- Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
- Jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted
- Vonzó juttatási csomag (bónusz, cafeteria, plusz szabadnap)

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre