www.cvonline.hu
Executive Personal Assistant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1188962
lejárt
FELADAT
  • HR vezető munkájának segítése személyi titkárként, valamint adminisztratív, koordinációs feladatok elvégzése
  • Naptárkezelés, időmenedzsment
  • HR szakterületi vezetőkkel, nemzetközi társterületekkel történő kapcsolattartás, az információáramlás megfelelő biztosítása
  • HR szervezet operációjának támogatása, a munkatársakkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • HR rendszerek működtetése
  • Ágazati értekezletek, workshopok szervezése, lebonyolítása, jegyzőkönyvezése, meeting minutes írása
  • Szervezeti hírlevelek, kommunikációs anyagok készítése
PROFIL
  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Minimum 1-2 év releváns, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • HR területen, illetve személyi titkári pozícióban szerzett  tapasztalat előny
  • MS Office, Outlook haladó szintű ismerete, Power Point ismeret
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás, lényeglátás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Gyorsaság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó stressztűrő és konfliktuskezelési képesség

Egyéb hasonló állások Önnek
Personal Assistant

Autonomous processing or forwarding of requests...
Budapest

Assistant (Budapest)

Performs specific tasks independently according...

Ihre Aufgaben:Erstellung von internen und exter...