www.cvonline.hu

Executive Assistant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2018.01.05.

Ügyfelünk kiemelkedő piaci szereplő a bankszektorban; megbízásából személyi asszisztencia területen jártas, tapasztalt kollégát keresünk Executive Assistant munkakörre.

Pozíció leírása / Job description

Fő feladatok:
• A vezérigazgató üzleti időpontjainak megfelelő és időszerű koordinációja
• A levelek megfelelő és időszerű kiosztása a cégen belül és kívül
• Prezentációs anyagok elkészítése a vezérigazgató számára
• Telefonhívások kezelése
• A megbeszélések jegyzőkönyvének vezetése ahol és amikor szükséges
• Konferenciák szervezése, a vállalati rendezvények szervezésében segítségnyújtás
• A vezérigazgató munkájával kapcsolatos valamennyi bejövő és kimenő levelezés, feljegyzés, jegyzőkönyv, szerződés, szolgáltatási megállapodás stb. iktatásának koordinálása
• Fordítási feladatok végrehajtása (bejövő levelek, sajtó cikkek stb.) igény szerint (ad hoc)
• Az aláírásra leadott számlák és eljárások számontartása; az aláírt dokumentumok utánkövetése
• Tárgyalók lefoglalása, az ellátás megszervezése (résztvevői lista, e-mailek)
• Ügyfél megbeszélések előkészítése és támogatása
• Az oktatási és konferencia anyagok kinyomtatása igény szerint (ad hoc)
• A partneri kapcsolatlista kezelése
• Bármely más feladat végrehajtása a vezérigazgató kérése szerint

Elvárások / Requirements

Munkaköri követelmények:

• Főiskolai vagy egyetemi végzettség
• Minimum 2-3 év felsővezetői asszisztensi tapasztalat
• A munkakörhöz kapcsolódó banki irányelvek, folyamatok, eljárások és szabályozások alapos ismerete és azok betartása
• Számítógépes ismeretek: MS Office
• Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban; bármilyen más idegen nyelv ismerete előny

Kompetenciák:

• Csapatjátékos
• Stressztűrő képesség
• Eredmény orientáltság
• Idő menedzsment, prioritás kezelési képesség, fegyelmezett munkavégzés a határidők betartásával
• Pontos, koncentrált, proaktív és szabálykövető hozzáállás a munkavégzéshez
• Tanulási és új ismeretek elsajátításának képessége
• Együttműködő hozzáállás
• Felelősségvállalás
• Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
• Magas szintű szervezési és logisztikai képesség
• Kiváló diplomáciai érzék
• Képesség a bizalmas adatok kezelésére

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatás
Kiemelkedően magas cafeteria
Éves bónusz
Céges telefon

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -