Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Event Manager

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A pozícióról

Partnerünk, a  TechEmbassy Kft., egy dinamikusan fejlődő tech – fókuszú cég, amelynek fő profilja programozói versenyek, hackathonok, workshopok, meetupok szervezése fejlesztők számára. Folyamatosan bővülő, családias csapatukba keresünk új kollégát

EVENT MANAGER

pozícióba (alkalmazotti jogviszonyban vagy alvállalkozóként).

Feladatok

  • Product owner által biztosított esemény koncepció teljes körű megvalósítása
  • Product owner által támasztott KPI-ok megvalósítása
  • PM terv készítése és vezetése
  • Pénzügyi terv készítése és vezetése
  • Erőforrás igények felmérése, tervezet készítése
  • Projekt csapat felállítása, koordinációja
  • Kapcsolattartás, megbeszélés szervezés partnerekkel, alvállalkozókkal és a csapattal
  • Followup és feedback szervezése partnerekkel és a csapattal
  • Folyamatok kialakítása, fenntartása, javaslattétel fejlesztésre
  • Rendszeres riportok és dokumentációk készítése Product owner felé
  • Fejlődési pontok azonosítása és megoldási javaslat tétel Product owner felé

Elvárások

  • Min. 2-3 év rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol
  • End-to-end felelősségvállalás a projekt megvalósulásáért
  • Megoldás fókuszú gondolkodás, döntéshelyzetek hatékony kezelése
  • Magasfokú szociális készségek a csapat motivációjának fenntartására és a konfliktusok hatékony kezelésére céljából
  • Kiemelkedő delegálás és management készségek
  • Felhasználói szintű Google Sheets tudás

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre