Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Event and Sales Associate

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.21.
Jelentkezési határidő: 2018.08.17.

Dinamikus és pro-aktív személyiség vagy? Tele vagy ötletekkel és elképzelésekkel? Kreativitásodnak nem szab határt semmi sem?

Ha a válaszod IGEN, ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget és jelentkezz Event & Sales Associate-nek!

Pozíció leírása / Job description

- Marketing éves terv és költségvetés készítése
- Hirdetések, hírlevelek készítése, cikkek archiválása
- Nyomdai termékek beszerzése, gyártása, nyilvántartása, kihelyeztetése
- Weboldalak szerkesztésének koordinációja
- CRM rendszer fejlesztése, adatbázis kezelés
- Belső Pr és marketing folyamatok gondozása
- Saját rendezvényhelyszín értékesítése
- Rendezvények szervezése, ezeken „háziasszonyi” jelenlét
- Nemzetközi Networking gyártókkal
- Szakkcikkek előkészítése

Elvárások / Requirements

- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Aktív angol nyelvtudás
- Dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
- Precíz, önálló, megbízható munkavégzésre való képesség
- Jó szervezőkészség (prioritások, határidő tartása)
- Megbízhatóság
- Proaktivitás, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Gyönyörű munkakörnyezet budai családias irodában
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser
Aktiválás időpontja 2018.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Junior Event Sales Manager

HAYS Hungary Kft.

Your new company We are currently looking for a...
Budapest

Inside Sales Associate

Do you want to use and develop your French and ...
Budapest

(Junior) Associate

KPMG Hungária Kft.

(Junior) Associate KPMG Legal (KPMG Legal Tóásó...
Budapest, Pest