Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EU jog gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: V. kerület

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Szerezz tapasztalatot már egyetemi, főiskolai éveid alatt! #diákmunka

Partnercégünk, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítéséért felelős pénzintézet minimum 3 hónapra szólóan, de inkább hosszabb távra az EU Jogi és Megfelelőségi Osztályra keresi új gyakornokát.

Feladatok:

  • Az MFB Zrt. mint a 2007-2013 uniós programozási időszak pénzügyi eszközeinek végrehajtását ellátó forráskezelő szervezet tevékenységéhez, valamint a 2014-2020 időszak pénzügyi eszközeinek végrehajtását ellátó alapok alapját végrehajtó szervezet tevékenységéhez kapcsolódó feladatok végzése
  • Jogi állásfoglalások készítése
  • Jogkérdések megválaszolása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozaton, felsőoktatási hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (lehetőleg 4. vagy 5. évfolyamon)
  • Önállóan és pontosan tudod a munkádat végezni
  • Gyors a problémamegoldó képességed
  • Szeretsz csapatban dolgozni

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása, rugalmasan igazítva órarendedhez
  • Minimum 3 hónap vállalása

Amit kínálunk

  • Betekintést nyerhetsz a pénzintézet, kifejezetten az Európai Uniós források kihelyezésének háttérműveleti tevékenységébe
  • Fiatalos, lendületes csapat értékes tagjaként végezheted a munkád
  • Támogató környezetben lesz lehetőséged tanulni, fejlődni
  • Értékes szakmai referenciaként szolgáló tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes gyakornoki fizetést adunk

Előnyt jelent:

  • Tanultál külföldön
  • Jó tanulmányi eredményekkel rendelkezel
  • Rendelkezel korábbi releváns szakmai gyakorlattal

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek V. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Jog / Jogi tanácsadás
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre