Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EU bankműveleti gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: V. kerület

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2020.01.14.

Szerezz diákmunka tapasztalatot már egyetemi, főiskolai éveid alatt!

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet hosszútávra, de minimum 3 hónapra Gyakornokot keres Hitel és Treasury Bankműveleti Osztályra.

Feladatok:

  • EU 2007-2013 és 2014-2020 programhoz kapcsolódó közvetítői értékesítési programok kezelése (szerződés és a hozzá kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése)
  • SAP rendszerben ügyletek kezelése, folyósítás
  • Kimutatások kezelése
  • Iktatórendszerben levelek kezelése, irattározási feladatok
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozaton, felsőoktatási hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Önállóan és pontosan tudod a munkádat végezni
  • Gyors a problémamegoldó képességed
  • Szeretsz csapatban dolgozni

Munkaidő

  • Heti legalább 20 óra munkavégzést vállalsz (rugalmasan igazítva az iskolához)
  • Minimum 3 hónap vállalása

Amit kínálunk

  • Betekintést nyerhetsz a pénzintézet, kifejezetten az Európai Uniós források kihelyezésének háttérműveleti tevékenységébe
  • Fiatalos, lendületes csapat értékes tagjaként végezheted a munkád
  • Támogató környezetben lesz lehetőséged tanulni, fejlődni
  • Értékes szakmai referenciaként szolgáló tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes gyakornoki bérezés

Előnyt jelent:

  • Rendelkezel korábbi releváns szakmai gyakorlattal

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek V. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.12.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre