Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhafőnök / Éttermi üzletvezető (XIII. kerület)

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Az UNIX Autó Kft. Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója. Közel 30 éves múltra tekintünk vissza, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több, mint 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

KONYHAFŐNÖK / ÉTTERMI ÜZLETVEZETŐ

(Budapest, XIII. Kerület)

Magabiztosan tudsz irányítani egy éttermet, ahol minőségi ételek készülnek?

Szívesen támogatnád a szakácsokat, hogy minél ízletesebb kínálatunk legyen?

Szeretnél egy megbízható csapat tagja lenni, ahol elismerik a munkádat?
Amennyiben a válaszod:

„IGEN”

Várunk az étteremi csaptunk élére!

Az alábbiakat kínáljuk Neked:

  • Családbarát, fix munkaidőt (H-P 6:00-15:00)
  • Nem dolgozunk szombaton és vasárnap, szabad hétvégét kínálunk Neked
  • 100%-ban bejelentett, versenyképes, korrekt fizetést, természetesen fizetett szabadsággal
  • Béren kívüli juttatásokat, mobiltelefont, munkaruhát
  • Kulturált munkakörnyezet, modern konyhai technológiát
  • Hosszú távú munkalehetőséget

Ezeket a feladatokat bíznánk rád:

  • Az étterem (konyha és pult) teljes körű szakmai irányítását, felügyeletét
  • Étlap tervezését és menü ajánlatok összeállítását
  • Kiváló minőségű ételek készítésének biztosítását
  • Alapanyagok rendelését, áru átvételét, készletgazdálkodást
  • Éttermi tisztaság ellenőrzését, HACCP rendszer betartását
  • Vendégközpontú kiszolgálás biztosítását

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Szakirányú végzettséggel
  • Legalább 5 éves konyhafőnöki tapasztalattal

Előnyben részesülsz, amennyiben:

  • Szereztél már tapasztalatot irodai étkeztetésben
  • Motivált és elkötelezett vagy a szakmád iránt
  • Precíz, megbízható személyiség vagy

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletvezető
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre