Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éttermi takarító

  • Hotel Silvanus
  • Bács-Kiskun, Baranya, Békés...
  • A hirdetés 3 napja lejárt

A visegrádi négycsillagos Hotel Silvanus felvételre keres

Takarítót

délutános műszakba.

Feladatok:

  • Housekeeping (szobák, közös helységek, étterem stb takarítása)

Elvárások:

  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bentlakás

Házaspárok is jelentkezhetnek. Akár bentlakást is tudunk biztosítani a jelentkezőknek

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát várjuk.
Kérjük, tüntessék fel, hogy milyen pozícióra jelentkeznek.

Iratkozzon fel állásértesítőre