Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Éttermi munkatárs
Trenkwalder Kft
Régió: Mosonmagyaróvár
Hozzáadva: 2018.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.05.17.
Hirdetés azonosító: 1608844

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Az üzlet kínálatában szereplő hideg ételek, pékáruk, italok előkészítése
  • Kávéfőzés, termékkihelyezés, árfeltüntetés
  • Vendégek kiszolgálása, vendégkommunikáció
  • Kasszakezelés, asztalok leszedése, mosogatás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Igényes, precíz munkavégzés
Előny:
  • Szakirányú végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Biztos vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Támogató csapat
  • Cafeteria
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár környéke
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Mosonmagyaróvár
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2018.05.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre