www.cvonline.hu

Éttermi munkák- Győr

Régió: Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.01.

Betanulható munkalehetőség egy világszínvonalú látványkonyhában!

Olasz étterem keres megbízható munkatársakat. Tapasztalat nem szükséges, betanított szakács és konyhai kisegítő munkakörök betöltésére keresünk pörgős, lendületes kollégákat.

Feladatok:

Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra, folyamatos munkarendben, több műszakban.

Elvárások:
  • Megbízhatóság
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Tanulási készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Juttatások:

Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség, korrekt bér, borravaló, meleg étkezés.

Munkavégzés helye: Győr

Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen
Kérem, a tárgymezőben tüntesse fel a betölteni kívánt pozíciót!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -