www.cvonline.hu

Éttermi karbantartó technikus

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Otthonosan mozogsz a műszaki berendezések világában? Könnyedén megoldod a váratlan helyzeteket? Szeretsz jókat enni? Fontos számodra a munkahelyi megbecsülés?

Partnercégünk a Street Food világába enged betekintést, ahová várja leendő kollégáját

Karbantartó technikus

pozícióba.

Főbb feladataid lesznek:

  • A konyhákon üzemelő gépek meghibásodásának a javítása
  • Karbantartási feladatok terv szerinti elvégzése és adminisztrálása
  • Megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év gépkarbantartásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás a munkavégzéshez

Előny:

  • Gépész vagy villanyszerelő végzettség

Amire számíthatsz, ha hozzánk jössz dolgozni:

  • Versenyképes fizetés további juttatásokkal
  • Konyhánk rendszeres vendége lehetsz
  • Komplex, kihívó feladatkör
  • Pezsgő munkahelyi légkör, ahol sosem fogsz unatkozni
  • Innovatív szervezeti kultúra, mely teret ad az ötleteknek
  • Stabil háttérrel rendelkező brand.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre