Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Éttermi igazgató
Trenkwalder Kft
Régió: Győr
Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.10.07.
Hirdetés azonosító: 1956986
lejárt
Győri szállodába keresünk Partnerünk részére Éttermi igazgatót.
  • Vendéglátó részleg teljes körű irányítása, felügyelete
  • Aktív részvétel a vendéglátó egységek termékeinek, szolgáltatásainak értékesítésében
  • Munkafolyamatok, feladatok kiosztása, célok kitűzése
  • Részvétel az erőforrás kiválasztásban, folyamatok támogatása
  • Minőség- és vevői elégedettség javító intézkedések meghozatala, jelenlegi folyamatok fejlesztése
  • Tanuló- és gyakornoki képzés, szakmai utánpótlás-nevelés koordinálása, figyelemmel kísérése
  • Éves tervek elkészítésében való aktív részvétel
  • Rendezvények lebonyolításának irányítása, ellenőrzése
  • Élet-, italkínálat és szolgáltatások meghatározása, ajánlatok készítése
  • Beszerzési feladatok ellátása
  • Releváns vezetői és vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Előny: angol vagy német nyelvtudás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Győr
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre