Ugrás a tartalomra

Éttermi dolgozó (M7 Budaörs)

KFC éttermünkbe keresünk munkatársakat a budaörsi Auchan Bevásárlóközpontba az alábbi pozícióba:

ÉTTERMI DOLGOZÓ

Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland...

Elvárások:

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
  • Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
  • Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
  • Bruttó átlagbér 1.300 – 1.740 Ft/óra (bónusz, cafeteria, borravaló)
  • 25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
  • Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni
  • Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni
  • Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
  • Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani
  • Pontosan és precízen dolgozni

JELENTKEZZ, HA:

  • Pozitív és mosolygós vagy
  • Szereted az új kihívásokat
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Szeretnél fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni
  • Fontos számodra a rugalmas munkaidő
  • Anyagi függetlenségre vágysz

Munkavégzés helye:

  • 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.

KFC
Budapest
Budaörs
Teljes munkaidős, Részmunkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása