Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó (Campona)

  • Company_icon KFC
  • Location_icon Budapest, Pest, XXII. kerület
  • A hirdetés tegnap lejárt

Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland Sanders megnyitotta kis éttermét, csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt. Kezdettől fogva hű volt az elvéhez, és feltétel nélkül követte azt: „Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.” Sok év eltelt azóta, de a  KFC hitvallása nem változott. Hiszünk abban, hogy ez az alapelv tette sikeressé a KFC-t, ezért választják olyan sokan az éttermeinket – bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk.

KFC éttermünkbe keresünk a Camponába munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉTTERMI DOLGOZÓ

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

  Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
  Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
  Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
  Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló
  25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
  Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni
  Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni
  Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
  Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani
  Pontosan és precízen dolgozni

JELENTKEZZ, HA:

  Pozitív és mosolygós vagy
  Szereted az új kihívásokat
  Szeretsz csapatban dolgozni
  Szeretsz emberekkel foglalkozni
  Szeretnél fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni
  Fontos számodra a rugalmas munkaidő
  Anyagi függetlenségre vágysz

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  1222 Budapest, Nagytétényi út 37-43. Campona Bevásárlóközpont

Helyek Budapest
Pest
XXII. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Felszolgáló, pincér, pultos, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2018.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre