Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó (Budaörs)

KFC
Régió: Pest, Budapest, Budaörs

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.11.22.
header

KFC éttermünkbe keresünk Budaörsön munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉTTERMI DOLGOZÓ

Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland Sanders megnyitotta kis éttermét, csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt. Kezdettől fogva hű volt az elvéhez, és feltétel nélkül követte azt: „Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.” Sok év eltelt azóta, de a  KFC hitvallása nem változott. Hiszünk abban, hogy ez az alapelv tette sikeressé a KFC-t, ezért választják olyan sokan az éttermeinket – bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk.

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
  • Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
  • Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
  • Bruttó átlagbér 1.350 – 1.800 Ft/óra (bónusz, cafeteria, borravaló)
  • 25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
  • Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni
  • Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni
  • Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
  • Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani
  • Pontosan és precízen dolgozni

JELENTKEZZ, HA:

  • Pozitív és mosolygós vagy
  • Szereted az új kihívásokat
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Szeretnél fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni
  • Fontos számodra a rugalmas munkaidő
  • Anyagi függetlenségre vágysz

Munkavégzés helye:

  • 2040 Budapest, Garibaldi utca 2.
Helyek Pest
Budapest
Budaörs
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Csomagoló, Felszolgáló, pincér, pultos, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre