Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éttermi adminisztrátor

  • Magyarországi Autonóm Orthodox Izraelita Hitközség
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 32 napja lejárt

ÉTTERMI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • Az éttermi levelezés kezelése;
  • Az éttermi adminisztráció koordinálása;
  • Ajánlatkérések megválaszolása (angol nyelven is);
  • Foglalások megválaszolása (angol nyelven is);
  • Raktárkészlet kezelése;
  • Raktárkészlet leltározása;

Az álláshoz tartozó szakmai elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Adminisztrációs ismeretek;
  • Angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és vendéglátóipari szoftverek ismerete előny, de nem feltétel

Elvárt személyes képességek:

  • Önálló, pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Udvarias viselkedés;
  • Türelem és alkalmazkodó készség

Bejelentett, hosszú távú munkaviszony.

A korrekt béren felül (minden juttatás törvény szerint, pl. fizetett szabadság is) napi egy ingyenes meleg étkezést adunk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre