Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Étkeztetési adminisztrátor

  • Prizma csoport
  • VIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Hazánk piacvezető FM- és étkeztetési vállalatcsoportja keresi új munkatársát.

Kiszámítható munkaidőben, egy barátságos és szakmailag felkészült csapat támogatásával bővítheted meglévő tapasztalataidat.

Rád váró feladatok:

  • Árak rögzítése, vevői-szállítói nyilvántartások és árukészlet vezetése;
  • Havi leltárak előkészítése, a leltár felvételek rögzítése;
  • Megrendelések leadása;
  • Főpénztár kezelési feladatok ellátása;
  • Az új munkavállalók ki- és beléptetésében való közreműködés;
  • A meglévő munkatársak beosztásának koordinálása.

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettséget és/vagy szakirányú vendéglátóipari végzettséget;
  • Adminisztratív területen szerzett releváns tapasztalatot;
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismereteket.

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali kezdés, rugalmas munkaidő;
  • Kiszámítható, pontos bérezés, mobiltelefon;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Vidéki bejárás támogatás;
  • Ingyenes munkavállalói étkezés;

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el bérigénnyel ellátott önéletrajzodat.

Helyek VIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre