Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Étkeztetési adminisztrátor (Ercsi)

  • Prizma csoport
  • Ercsi, Fejér
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető közétkeztető vállalkozása, a Prizma cégcsoport munkatársakat keres Ercsi telephelyére az alábbi pozícióba!

Étkeztetési adminisztrátor

Nálunk kiszámítható munkaidőben, egy barátságos és szakmailag felkészült csapat támogatásával bővítheti meglévő tapasztalatait.

Feladatok:

  • Étlapok rögzítése;
  • Szállítólevelek kezelése (rögzítés, nyomtatás);
  • Raktárkészlet nyilvántartás kezelése;
  • Létszámok rögzítése.

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előny jelent:

  • Középfokú szakirányú végzettség (vendéglátás);
  • Közétkeztetési területen szerzett tapasztalat.

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 6:00 – 14:00 között.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés;
  • Kiszámítható, pontos bérezés;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Vidéki bejárás támogatás;
  • Ingyenes dolgozói étkezés.

Munkavégzés helye:

  • Ercsi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Ercsi
Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre