Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Esztergályos

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Gázturbina alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkavállalókat Esztergályos munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk szeretettel!

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Gépek üzemeltetése, kezelése, futásfelügyelete és ellenőrzése
  • Darabjegyzék ellenőrzés, folyamatkontroll
  • Ellenőrizni a munkalapot
  • Végrehajtani és dokumentálni a gépekkel kapcsolatos karbantartásokat
  • Termékek ellenőrzése, megengedett javítások, utómunkálatok elvégzése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • Nagy állóképesség, jó fizikum
  • Szakirányú végzettség
  • Tanulási hajlandóság
  • Termelési munkakörben szerzett munkatapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkelette érdeklődését jelentkezni elektronikusan vagy 36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre