Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eszközkönyvelő

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

A vállalatról

Légiforgalom irányítással foglalkozó állami, stabil hátterű vállalat 18. kerületi lokációval.

 A pozícióról

  • Tárgyi eszközök és immateriális javak teljes körű könyvelési feladatainak ellátása a magyar számviteli előírások és a nemzetközi pénzügyi beszámolási standardok szerint
  • Tárgyi eszközökhöz kapcsolódó, összes számviteli feladat ellátása: aktiválás, értékelés, értékcsökkenés, értékvesztés, kivezetés
  • Beruházási szerződések felülvizsgálata, minősítése számviteli szempontból (angol és magyar nyelven)
  • Készletek könyvelése
  • Felügyeleti szervek részére teljesítendő, előírt adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítésében való részvétel

 Mi kell a sikerhez

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • Legalább 3 év szakmai, könyvelési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel magas szintű ismerete
  • Középfokú, szakmai angol nyelvtudás

 Amit kínálunk

  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kulturált munkakörnyezet.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát .

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre