Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eszközgazdálkodási koordinátor (Budapest)

  • A hirdetés 47 napja lejárt

MÁV Zrt.
Eszközgazdálkodási koordinátor

Helység
Budapest
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • koordinálja a Pályavasúti Területi Igazgatóság eszközállományának, működési jellemzőinek értékelését, elemzését
  • adatot szolgáltat a szakmai szervezetek felé a MÁV Zrt. tulajdonában és vagyonkezelésében lévő eszközökről
  • közreműködik az elfogadott beruházási, fejújítási munkák elvégzésének dokumentációs előkészítésében
  • támogatja a jóváhagyott selejtezések előkészítését, a selejtezési folyamatok lebonyolításának koordinálását és az állománycsökkentés értékelését
  • részt vesz az eszközök ciklikus leltározásokban, elvégzi a szükséges módosításokat, selejtezéseket, aktiválásokat
  • közreműködik az integrált pályavasúti információs rendszer működtetésében, adatszolgáltatást végez felettes szervek és hatóságok részére
  • felügyeli a működési körbe tartozó, a MÁV Zrt. ingatlanvagyonával való hatékony gazdálkodás alapját képező ingatlan-nyilvántartás szakszerű, pontos és naprakészségének biztosítását

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki/gazdasági/jogi)
  • legalább 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • anyag- és eszközkezeléshez kapcsolódó számviteli ismeretek
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs képesség
  • rendszerszemlélet
  • terhelhetőség
  • analitikus gondolkodás

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.08.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Dankó Attila 1/511-1240

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Vasúti alkalmazott
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre