www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 844 napja lejárt

A Kulcs-Soft Számítástechnika Nyrt. Magyarország piacvezető ügyviteli szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cége. Emellett számos sikert ért el az elmúlt néhány évben, melyek között szerepel a Legjobb Munkahely 2009 és 2010 cím, a Business Superbrands díj és az Év honlapja 2009 és 2012 Minőségi Díj.

Cégünk dinamikusan növekszik, ezért

Értékesítő

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • új vevőkapcsolatok felkutatása, kiépítése,
  • az előírt forgalmi tervek teljesítése,
  • az értékesítési lehetőség maximális kihasználása,
  • együttműködés a többi értékesítővel.

Elvárások:

Olyan, értékesítői múlttal rendelkezők jelentkezését várjuk, akik tudnak csapatban dolgozni, nem riadnak vissza a kihívásoktól, és szeretik a pörgős munkát. Ezeken kívül fontos még:

  • jó kommunikációs készség – szóban és írásban,
  • értékesítői szemlélet,
  • eredmény- és vevőorientáltság,
  • kiváló kapcsolatteremtő- és szervezőkészség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete – különösen Excel és Word.

Amit cserébe mi ajánlunk:

  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes, teljesítményarányos fizetés (alap+bónusz),
  • dinamikus csapat

A pozíció kizárólag alkalmazotti, 8 órás munkaviszonyban tölthető be.

A munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

A fényképes önéletrajzokat a lentie-mail címre várjuk, a tárgyban, kérjük, tüntessék fel: értékesítő.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő