www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 899 napja lejárt

KOLLÉGÁT KERESÜNK!!!

A Vodafone Magyarország Zrt. partnercégeként

Értékesítőt

keresünk várpalotai üzletünkbe gyors kezdéssel

Feladatai:

  • Ügyfélkiszolgálás Vodafone partner üzletben, termékek és távközlési szolgáltatások ajánlása, bemutatása, értékesítése,
  • ügyfélszolgálati ügyintézés,
  • panaszok, reklamációk kezelése,
  • szervizes ügyintézés, adminisztráció.

Az ideális jelölt:

  • középfokú végzettségű,
  • szeret és képes SOKAT(!) tanulni,
  • jó csapatjátékos,
  • van 1-2 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalata,
  • tud és mer angolul kommunikálni,
  • ügyfélcentrikus hozzáállású,
  • türelmes, segítőkész, kiváló problémamegoldó!

A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny!

Jelentkezni az  alábbi címre elküldött fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. Kérjük, hogy a tárgy mezőbe tüntesse fel: „Értékesítő Várpalota”

Helyek Komárom-Esztergom
Somogy
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Veszprém
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.08.04.