Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • ORION Elektronikai Kft.
  • Sóskút, Pest, Budapest
  • A hirdetés 31 napja lejárt

Évszázados múlttal rendelkező magyar elektronikai vállalat az

ORION Elektronikai Kft

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT

keres

Sóskúti telephelyére

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Minimum 2 éves bizonyított értékesítési tapasztalat
  • Elektronikai és műszaki termékek, háztartási gépek ismerete
  • Kapcsolat Media Markt és hipermarket láncokkal előny
  • Angol nyelvtudás előny

Munkaköri feladatok:

  • A termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás hipermarket láncokkal
  • Aktív részvétel a termékpaletta bővítésének kialakításában
  • Részvétel a kereskedelmi szerződések előkészítésében, megkötésében

Amit kínálunk:

  • Jó kereseti lehetőség + céges személygépkocsi
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Sóskút, Ipari Park

Jelentkezni magyar vagy angol önéletrajz beküldésével lehet.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B,

Helyek Sóskút
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, IT értékesítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre