Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Inter-VM Trans
  • Újlengyel, Pest, Budapest, ...
  • A hirdetés 56 napja lejárt

Az Inter-VM Trans Kft.

Értékesítő

pozícióba, munkatársat keres

Amit cégünkről tudni érdemes:

Az Inter-VM Trans Kft. 20 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban álló logisztikai szolgáltató. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk három telephelyén több mint 300 alkalmazottat foglalkoztat. Fő profilunk a nemzetközi közúti árufuvarozás valamint személyszállítás. Cégünk partnereinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében – értékesítési területen tapasztalattal rendelkező – ambiciózus munkatársat keres. Amennyiben szereti a kihívásokat, szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni, jelentkezzen!

Új munkatársunk feladatai:

  • Új potenciális ügyfelek felkutatása
  • A cég árufuvarozási szolgáltatásainak értékesítése
  • A cég magas színvonalú képviselete ügyfeleinknél
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • Tendereken való indulás
  • Árajánlatok készítése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (CRM és ügyviteli rendszerben)
  • Időszaki jelentés a vezetőség felé

Amit elvárunk:

  • B2B értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pro-aktív hozzáállás
  • Ügyfélorientált látásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • MS Office csomag magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Home Office lehetőség
  • Céges telefon, laptop
  • Céges autó
  • Rendszeres továbbképzések
  • Barátságos, fiatalos légkör
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetőség

Ami előnyt jelent:

  • Meglévő ügyfélkör
  • Logisztikai területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Újlengyel központtal, országos ügyféllátogatással

Magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, nettó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Újlengyel
Pest
Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre