Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Food Base Kft
  • Gödöllő, Pest, Budapest
  • A hirdetés 14 napja lejárt

Értékesítő

Főbb feladatok:

  • Magyarországi piac elemzése, felmérése, jelentések készítése
  • Az ügyfélkapcsolatok bővítése, állandó vevőlátogatás
  • Ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
  • Szerződések előkészítése és a megrendelések koordinálása
  • Az elvárt értékesítési tervek teljesítése
  • Cég prezentációk előadása, folyamatos bővítése, fejlesztése

Elvárások:

  • Élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség
  • Üzleties megjelenés
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés, pontosság, magabiztosság, megbíztahóság

Állas betöltéséhez előnyt jelent:

  • Aromákkal való kapcsolat
  • Értékesítési és marketing tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos hosszú távú munkahely
  • Főállású munkaviszony
  • Kellemes, vidám munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb juttatások:

  • Notebook, mobiltelefon, cafetéria, céges autó

Önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel várjuk

Helyek Gödöllő
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Key account manager, Key account manager, Területi képviselő
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre