Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Central Home
  • Budapest, Pest, V. kerület
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Értékesítő

Csatlakozz egy sikeres csapathoz!

Ha saját karriert akarsz építeni, dolgozz a Central Home-nál, Budapest egyetlen, csak belvárosi ingatlanokkal foglalkozó ingatlanközvetítő hálózatánál! (20 db működő iroda)

A franchise rendszerben működő irodáinkban számos olyan munkatárssal büszkélkedhetünk, akik már megtalálták nálunk számításukat. Több mint 80 értékesítő áll az Ügyfelek rendelkezésére, legyen szó lakásvásárlásról, bérbeadásról vagy eladásról.

Irodáinkban dolgozóknak kiemelkedő jutalékos rendszert, valamint folyamatos, ingyenes, személyre szabott szakképzést biztosítunk.

Ha eltudod magad képzelni egy 17 éve sikeresen működő, professzionális ingatlan iroda munkatársaként, várjuk fényképes önéletrajzod!

Címünk: Budapest V. kerület

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan értékesítő, Ingatlanbecslő, Ingatlanközvetítő, Ingatlanszakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Értékesítő

Food Base Kft

Értékesítő Főbb feladatok: Magyarországi piac e...
Gödöllő, Pest, Budapest

Értékesítő

Broker Immo Kft.

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkez...
Budapest, Pest, V. kerület

Account Manager

Cvonline.hu ügyfél

Klassz irodánkba keressük telesales tapasztalat...
XIII. kerület, Budapest, Pest