Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • B EUROCAR Kft.
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

USA autóértékesítés, Szentendrei úti szalon munkatársat keres

Értékesítő

munkakörbe.

Kompetencia:

  • minimum középfokú végzettség, a főiskola előny,
  • gyakorlati tapasztalat gépjármű értékesítésben,
  • határozott fellépés,
  • jó megjelenés, megnyerő külső,
  • minimum B kategóriás jogosítvány,
  • rugalmasság, angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • stressz tűrő képesség,
  • amerikai autók iránti érdeklődés

Feladata:

  • bejövő érdeklődések fogadása,
  • vevői igények felmérése, azok kiszolgálása,
  • ajánlatok készítése, engedmények, kedvezmények adásának lehetősége,
  • tárgyalások lebonyolítása,
  • az értékesítést támogató marketing eszközök meghatározása, azok elkészítéseben történő aktív részvétel,
  • CRM kezelés, nyomon követés,
  • együttműködés a külföldi partnerrel,
  • beszerzéssel a pénzüggyel annak érdekében, hogy az ügymenet a lehető legkördülékenyebben folyjék,
  • finanszírozási ajánlatok,
  • tartós bérleti lehetőségek felkutatása,
  • hirdetések kezelése,
  • raktári autók nyilvántartása

Eszközök:

  • céges gépjármű,
  • lap-top,
  • mobil telefon,
  • névjegy

Javadalmazási rendszer: az első 3 hónapban egy fix összeg, majd jutalékos rendszer bevezetése, fél éves bónusszal

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi specialista, Key account manager
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre