Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

ÉRTÉKESÍTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.09.25.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.
ÉRTÉKESÍTŐ

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

A cég új munkatársat keres
ÉRTÉKESÍTŐ
munkakörbe.

Feladatok:
  • A cég teljes portfóliójának értékesítése új ügyfeleknek
  • Key Account Management
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyféllátogatás
  • Ajánlatok készítése
  • Szakmai egyeztetés az üzletágakkal
  • Ügyféllisták készítése
  • Ügyfél-elégedettség felmérés
  • Saját feladatainak és eredményeinek adminisztrálása a CRM rendszerben
  • Kimutatások készítése
  • Marketing feladatokban való részvétel
  • Részvétel rendezvényeken, valamint azok szervezésében

Szakmai elvárásaink:
  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • 1 - 3 éves munkatapasztalat, ipari területen, hasonló munkakörben
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Személyiségbeli elvárásaink:
  • Önálló munkavégzés és kreativitás
  • Jó tervező-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye: BUDAPEST

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre