Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

Értékesítő

Munka-Társ Hungária Kft.
Régió: Budapest, Pest, XIX. kerület

Hozzáadva: 2019.09.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.25.
header

Értékesítő

26 éve működő ipari csomagolási megoldásokat nyújtó partnerünk számára keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új ügyfélkör felkutatása
  • Műszaki tanácsadás nyújtása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Munkába állás időpontja: azonnal vagy megegyezés szerint
Munkaidő: H-P 8-16 óra között (30 perces ebédidővel)
Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Elvárások:

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (teszteljük)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Maximum 3 év tapasztalat

PÁLYAKEZDŐK ELŐNYBEN!!!

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges autó használat
  • Piaci helyzetnek megfelelő bejelentett jövedelem
  • Teljes egészében rendezett hivatalos fizetés

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIX. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre