Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Vodafone
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Értékesítő

Jelentkezz, hogy csapatunk tagja legyél ha:

  • könnyen tudsz kapcsolatot teremteni a partnerekkel
  • pozitív és barátságos vagy a meglévő ügyfeleiddel
  • nem ijedsz meg a hideghívástól
  • tudsz ajánlatot készíteni és jól tárgyalni valamint logikus rendszerbeli gondolkodásod van
  • termékeink és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások értékesítése, kizárólag kis és középvállalkozói szegmens részére

Rád várunk amennyiben:

  • több éves értékesítési tapasztalat Hunter szerepben
  • jó tárgyaló és prezentációs készség
  • minimum középfokú végzettség
  • előnyt jelent a telekommunikációban vagy vezetékes szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • nagyvállalati munkakörnyezet
  • ingyenes képzés/ tréning, betanulási időszak
  • mobiltelefon, notebook
  • fix bejelentett alapbéren felüli juttatási csomag
  • fix munkaidő

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre