Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Ipari automatizálási alkatrészek kereskedelmével foglalkozó CPH Kft.
szekszárdi munkahelyre
munkatársat keres

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe

Követelmény:

  • műszaki végzettség
  • pneumatika, elektronika szakismeret, jó kommunikációs készség

Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő cég
  • versenyképes jövedelem
  • változatos munka, szakmai fejlődés
  • fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet

Várjuk az önéletrajzokat.

Helyek Szekszárd
Tolna
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre