Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Értékesítő

Pék-Cukrászati divízió

KÖZPONTI IRODA HELYE:

  • CHEFMARKET Zrt.
  • Budapest, XV. kerület, Újpalota

AMIT KÍNÁLUNK NEKED,

  • Piacvezető vállalatnál dolgozhatsz
  • Alapfizetés + Bónuszrendszer, legalább 250 ezer Ft-os jövedelem
  • Sportbérlet
  • Kedvezményes élelmiszervásárlási lehetőség
  • Okostelefon, laptop, gépjármű a munkavégzésedhez
  • Előre lépési lehetőség
  • Rendszeres képzések és csapatépítők
  • Fiatalos, lendületes, „jófej” csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely

FELADATAID LESZNEK NÁLUNK,

  • Kitűzött forgalom elérése a pék – cukrászati üzletágon belül
  • Meglévő partnerekkel való személyes és telefonos kapcsolattartás
  • Új partnerek részére termékeink, szolgáltatásunk bemutatása
  • Ajánlatok készítése és nyomon követése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Piaci információk gyűjtése

AMIT KÉRÜNK, HOGY

  • Legyen minimum középfokú végzettséged,
  • Légy megbízható, pontos, precíz
  • Igényes, jó megjelenésű
  • B kategóriás jogosítványod vezetési gyakorlattal,
  • MS Word, Excel ismereted,
  • Legyél kiváló kapcsolatteremtő,
  • Légy igényes a munkádra
  • Pályakezdők, jelenleg a pék-cukrász területen dolgozók jelentkezését is szívesen fogadjuk

SZÜKSÉGES ISMERET ÉS TAPASZTALAT:

  • Előny az értékesítési, kereskedelmi, pék-cukrászati ismeret és gyakorlati tapasztalat
  • Előny az angol, német és/vagy egyéb idegen nyelv

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • A kijelölt vevőkör földrajzi területe és
  • Budapest, központi telephely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XV. kerület

Jelentkezéseket várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre