Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő

  • BITE bakery café
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Értékesítő

Kiemelt bérrel értékesítő kollégákat keresünk a BITE bakery café csapatába!

A terméket mi adjuk, az üzletet Te kötöd.

Budapest egyik legjobb pékség-kávézójában erősítésre van szükség! Szereted az igazi, világvárosi pörgést? El tudod magad kötelezni a magas minőség mellett? Szívesen lennél egy jókedvű és keményen dolgozó, fiatal csapat tagja? A BITE bakery café Budapest legjobb helyein üzemeltet pékség-kávézókat, amelyekre csak úgy záporoznak a magas értékelések, különlegesen finom ételeink és a barátságos hangulat miatt. Tarts velünk, legyél Te is a BITE sztori része!

Feladat:

  • Vendégek kedves és hatékony kiszolgálása az üzletben
  • A maximális vendégélmény elérésének érdekében, a pénztárban történő ajánlás
  • Termékek értékesítése közben a kassza kezelése

Elvárás:

  • Értékesítői hozzáállás
  • Vendégorientáltság, emberközpontúság
  • Kasszás vagy értékesítési tapasztalat
  • A vendéglátó ipari végzettség előny, de nem feltétel
  • Legyél nyitott, elfogadó és szeress csapatban dolgozni
  • Legalább 1 idegen nyelv társalgási szintű ismerete, 18. életév betöltése

Amit mi nyújtunk:

  • Mert olyan minőséget képviselünk, amire te is bátran büszke lehetsz majd
  • Mert egy befogadó és dinamikus csapat vár rád
  • Mert nálunk minden kolléga ingyen étkezik, és 30% kedvezményt kap a termékekből
  • 8 órás, bejelentett munkahelyet kínálunk.

Munkavégzés helye:

1066 Budapest, Teréz körút 62.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Értékesítő munkatárs

Trenkwalder Kft

Épületgépészeti termékek értékesítéseÚj ügyfele...
Székesfehérvár

Műszaki értékesítő

Daniella Kft

DANIELLA VILLAMOSSÁG MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégá...
Budapest, Pest

HSA Kft.

Műszaki értékesítő Feladatok: A cég által forga...
Debrecen, Hajdú-Bihar