www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Company_icon Alu-Redőny Kft.
  • Location_icon Mogyoród, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Az

ALU-REDŐNY Kft
Link megjelenítése

Értékesítő

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • ajánlatadási, és kivitelezési munkák szakmai háttér támogatása,
  • építészeti tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, árajánlatok műszaki-, tartalmi összeállítása,
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú építész- vagy építőmérnök, műszaki manager végzettség (folyamatban lévő tanulmányok esetén is)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német és/vagy angol kommunikációképes nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, cafeteria, napi meleg étkezés
  • fiatalos, lendületes csapat, jó munkakörülmények
  • jól működő, biztos hátterű cég

Egyéb információ az állásról:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! A munkakör akár azonnal betölthető!

Munkavégzés helye, ideje: Mogyoród, teljes munkaidő

Helyek Mogyoród
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési asszisztens, Építész, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Építőipari munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre