www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés tegnap lejárt

A New MGM Termelő Zrt. az URB Csoport tagjaként főként az autóiparban és a mezőgazdaságban használt csapágyalkatrészek gyártásával foglalkozik.  Elsősorban hazai és nyugat-európai piacokat szolgál ki.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ÉRTÉKESÍTŐ

Munkaköri feladatai:

  • bejövő ajánlatkérések kezelése (ajánlatok kidolgozása, rendelések visszaigazolása, iktatása)
  • kiszállítással kapcsolatos ügymenet lebonyolítása (fuvarrendelés, számlázás, EKÁER igénylés, stb.)
  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk, értesítések kezelése
  • értékesítési nyilvántartások vezetése, adatbázisok kezelése, jelentések készítése
  • raktárkészlet kezelése
  • egyéb, az értékesítéshez kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

  • angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • több éves szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • német nyelvismeret
  • SAP ismeret

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés és juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pest Megye, Diósd

Kezdés: azonnal

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Helyek Diósd
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.22.