www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 19 napja lejárt

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Új partnerek akvirálása
  • Meglévő partnerkapcsolatok bővítése
  • Kereskedelmi partnerek látogatása, kiszolgálása, támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel
  • Értékesítési szerződések megkötése
  • Piaci információk gyűjtése
  • Értékesítési célkitűzések megvalósításában aktív részvétel
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú rugalmasság, lojalitás
  • Céltudatos munkaszellem
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete (német, angol, szlovák, román, szerb, horvát)
  • Logisztika, raktározás területén szerzett kapcsolatrendszer
  • Motorozási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alap + teljesítmény arányos bérezés)
  • Szolgálati gépjármű, telefon, laptop
  • Megbízható, hosszú távú munkakapcsolat

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely