Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő, üzletvezető

  • Aranyablak Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Értékesítő - üzletvezető

munkatársat keresünk budapesti üzletünkbe

Az ideális jelentkező:

  • önálló munkavégzésre képes
  • gondolkodásmódja vevőorientált
  • kereskedői vénával megáldott
  • céltudatos, precíz, munkájára igényes

Feladata:

  • vevők igényeinek felmérése és kiszolgálása,
  • szaktanácsadás,
  • árajánlatok készítése, rendelésfelvétel, vevői utógondozás
  • pénztárgépkezelés, számlaírás, raktárkezelő program használata
  • üzletvezetői feladatok teljeskörű ellátása

Amit kínálunk:

Átlagon felüli bérezés, kellemes munkakörnyezet, maximális segítség a betanulásban, kiszámíthatóság, stabil munkalehetőség!

Ha úgy érzi, megfelel ezen elvárásoknak és hosszútávon gondolkodik, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre