Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő - Üzletvezető helyettes

  • Glória Trade Kft
  • Érd, Pest, Budapest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Értékesítőt - Üzletvezető helyettest

keresünk Érdre

Feladatok:

  • az üzlet vásárlóinak kiszolgálása, árajánlatkészítés személyesen
  • és online, árumozgatás helyben, adminisztráció
  • általános, az üzletben elvégzendő feladatok

Elvárások:

  • kereskedelmi érzék, dinamizmus, mobilitás, terhelhetőség
  • komplex látásmód, teljesítményorientált szemlélet
  • versenyszellem, vevőorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • rendkívül stabil cégháttér, előrelépési lehetőség
  • bejáratott üzlet, vevőkör, kiemelkedő marketingháttér
  • KIEMELKEDŐ FIZETÉSI konstrukció (fix+jutalék)
  • érdi munkavégzés
  • SZAKMAI KÉPZÉS, BETANÍTÁS
Helyek Érd
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre